Agresta - nowoczesne technologie rolnicze - stymulatowy i nawozy, mikroelementy, nanocząsteczki i nanoelementy stosowane w uprawach roślin, naturalny i ekologiczny i ekonomiczny plon, innowacyjne rolnictwo

FreshMazovia to niezależna firma doradcza działająca nieprzerwanie od 2004 r. Naszą główną działalnością jest doradztwo w zakresie utrzymania jakości w pełnym łańcuchu dostaw owoców i warzyw. Pierwszy krok to doradztwo w zakresie produkcji. Naszym klientom oferujemy: szkolenia, pobieranie próbek gleby, analizę gleby wraz z zaleceniami nawozowymi, monitoring chorób i szkodników, program ochrony, a także pełen program doradczy.

Kolejnym obszarem naszej aktywności jest wdrażanie systemów jakości i bezpieczeństwa żywności w produkcji pierwotnej: Integrowana Produkcja, Cross Compliance, Unijny System Oznaczeń Geograficznych (Jabłko Grójeckie i Czosnek Galicyjski z Chroniony Oznaczeniem Geograficznym), GLOBALG.A.P., Rolnictwo Zrównoważone, Rolnictwo Ekologiczne i QS. Posiadamy również bogate doświadczenie we wdrażaniu systemów jakości i bezpieczeństwa żywności dla pakowni i przetwórstwa: HACCP, GLOBALG.A.P. opcja 2, ISO 22000, Rolnictwo Ekologiczne, IFS oraz BRC.